| Moq: | 100 |
| Prijs: | call for pricing |
| Standaardverpakking: | Kartonnen verpakking |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Pakketdetails | Afmetingen |
|---|---|
| Afmetingen doos | 78cm x 38cm x 38cm (L x B x H) |
| Brutogewicht | 12 kg |
| Nettogewicht | 10,5 kg |
| Container Capaciteit | 20ft: 150 eenheden / 40ft: 315 eenheden / 40ft HQ: 350 eenheden |
| Verzendmethode | Reistijd | Beste voor |
|---|---|---|
| Zeevervoer (FCL) | 25-40 dagen | Bulkbestellingen (containerladingen) |
| Zeevervoer (LCL) | 30-45 dagen | Middelgrote hoeveelheden |
| Luchtvracht | 7-12 dagen | Dringende bestellingen, seizoensgebonden vraag |
| Express Koerier | 3-7 dagen | Monsters, premium kleine bestellingen |
| Moq: | 100 |
| Prijs: | call for pricing |
| Standaardverpakking: | Kartonnen verpakking |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Pakketdetails | Afmetingen |
|---|---|
| Afmetingen doos | 78cm x 38cm x 38cm (L x B x H) |
| Brutogewicht | 12 kg |
| Nettogewicht | 10,5 kg |
| Container Capaciteit | 20ft: 150 eenheden / 40ft: 315 eenheden / 40ft HQ: 350 eenheden |
| Verzendmethode | Reistijd | Beste voor |
|---|---|---|
| Zeevervoer (FCL) | 25-40 dagen | Bulkbestellingen (containerladingen) |
| Zeevervoer (LCL) | 30-45 dagen | Middelgrote hoeveelheden |
| Luchtvracht | 7-12 dagen | Dringende bestellingen, seizoensgebonden vraag |
| Express Koerier | 3-7 dagen | Monsters, premium kleine bestellingen |