| Moq: | 100 |
| Prijs: | call for pricing |
| Standaardverpakking: | Kartonnen verpakking |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Artikel | Specificatie |
|---|---|
| Afmetingen Doos | 80cm x 40cm x 40cm (L x B x H) |
| Brutogewicht | 13,5 kg |
| Nettogewicht | 12 kg |
| Aantal Pallets | 16 eenheden |
| Container Capaciteit | 20ft: 165 eenheden / 40ft: 340 eenheden / 40ft HC: 375 eenheden |
| Methode | Transittijd | Ideale Bestelgrootte | Kosteneffectiviteit |
|---|---|---|---|
| Zeevervoer (FCL) | 25-40 dagen | Volle containerladingen | Meest Economisch |
| Zeevervoer (LCL) | 30-45 dagen | Middelgrote hoeveelheden | Gebalanceerd |
| Luchtvracht | 7-12 dagen | Dringende aanvullingen | Snellere Levering |
| Express Koerier | 3-7 dagen | Monsters, kleine bestellingen | Premium Snelheid |
| Moq: | 100 |
| Prijs: | call for pricing |
| Standaardverpakking: | Kartonnen verpakking |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Artikel | Specificatie |
|---|---|
| Afmetingen Doos | 80cm x 40cm x 40cm (L x B x H) |
| Brutogewicht | 13,5 kg |
| Nettogewicht | 12 kg |
| Aantal Pallets | 16 eenheden |
| Container Capaciteit | 20ft: 165 eenheden / 40ft: 340 eenheden / 40ft HC: 375 eenheden |
| Methode | Transittijd | Ideale Bestelgrootte | Kosteneffectiviteit |
|---|---|---|---|
| Zeevervoer (FCL) | 25-40 dagen | Volle containerladingen | Meest Economisch |
| Zeevervoer (LCL) | 30-45 dagen | Middelgrote hoeveelheden | Gebalanceerd |
| Luchtvracht | 7-12 dagen | Dringende aanvullingen | Snellere Levering |
| Express Koerier | 3-7 dagen | Monsters, kleine bestellingen | Premium Snelheid |