| Moq: | 100 |
| Prijs: | call for pricing |
| Standaardverpakking: | Kartonnen pakket |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Afmeting doos | 85 cm x 35 cm x 35 cm (ongeveer) |
| Bruto gewicht | 12.5 kg |
| Nettogewicht | 11 kg |
| Metode | Transittijd | Het beste voor |
|---|---|---|
| Zeevracht (FCL/LCL) | 25-45 dagen | Bulkbestellingen, kosteneffectief |
| Luchtvracht | 5 tot 10 dagen | Dringende bestellingen, kleinere hoeveelheden |
| Express (DHL/FedEx/UPS) | Drie tot zeven dagen. | Monsters, dropshipping |
| Moq: | 100 |
| Prijs: | call for pricing |
| Standaardverpakking: | Kartonnen pakket |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Afmeting doos | 85 cm x 35 cm x 35 cm (ongeveer) |
| Bruto gewicht | 12.5 kg |
| Nettogewicht | 11 kg |
| Metode | Transittijd | Het beste voor |
|---|---|---|
| Zeevracht (FCL/LCL) | 25-45 dagen | Bulkbestellingen, kosteneffectief |
| Luchtvracht | 5 tot 10 dagen | Dringende bestellingen, kleinere hoeveelheden |
| Express (DHL/FedEx/UPS) | Drie tot zeven dagen. | Monsters, dropshipping |